KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13955262
nr 1395 5262
Akvarell
M Saarenpää. Signerad, akvarell, skogsmotiv. Motivet: 18x13cm, yttermått inklusive ram: 30x26cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:42:17
27/4 22:05:38
150 kr
3/5 17:59:27